خواب آلودگی شدیدم تبدیل به سردرد شده. روی میزم یه عالمه برگه کاهی جمع شده. اسم دروس، تعداد واحد ها،  اساتید و
همه ی روز مشغول همین کار طاقت فرسای انتخاب واحد بودم. دروغ چرا چندین بار هم مدیرگروه محترم رو مورد عنایت خشم درونی قرار دادم اما بالاخره ساعت ده و نیم شب پرونده انتخاب واحد این ترم هم بسته شد.
به لیست درس ها که نگاه کردم ذوق عجیبی رو حس کردم.یکی یکی زیر لب زمزمه می کردم : ساختمان داده، مدار منطقی، ریاضی مهندسی.
اگر درست خاطرم باشه تقریبا شش ماه پیش بود که وقتی چارت درسی رو بالا پایین می کردم به این فکر می کردم که کاش زودتر به ترم سه و چهار و . برسم. حالا کاملا برای این ترم ذوق زده ام! منتظر شروع کلاس ها برای سر و کله زدن با این علم دوست داشتنی.
هرچند سخت و فشرده خواهد گذشت! بیست واحد تخصصی، به سرانجام رسوندن مقاله، هزاران خط کد و آیلتس. آخ که چه قدر شیرین اند.
اما فردا مرحله ی آخرشه. ظرفیت کم و جنگ بر سر واحد!!
وقتی مرتب و بزرگ اسم و کد درس رو می نوشتم یاد ترم پیش افتادم. مریم خونه مون بود و کلی خندید. بهم گفت وسواس فکری داری یا شاید هم استرس الکی داری. ولی اگه مریم می دونست با چند ثانیه اینور اونور سه واحد از دست می ره دیگه اون حرفا رو نمی زد! (تجربه کهنه مرا باور کنید!!)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت ارزان مسجد آدرس سایت تغییر کرد William پاورفیلم پیکاسو آرت خرید و فروش و رهن و اجاره موسسه ي فرهنگ عترت ع